مرکز خدمات تخصصی صافی کراتینه مو/سالن

مرکز خدمات کراتینه مو با بهترین مواد طبیعی(دکلره) کراتینه برزبلی و صافی دایم مو 22384694 و صافی ژاپنی:-$

کراتینه موی سر چیست؟

کرتینه مو چیست؟

کراتین اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه ی موهاست که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرربا سشوارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.

شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی لخت و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می‌برید.این کار را حتما زیر نظر متخصص و کارشناس زیبایی انجام دهید. و از انجام دادن آن در منزل پرهیز کنید . چون با بلد نبودن که تخصص به موهایتان ممکن است آسیب بیشتری بزنید.

وقتی موها بطور مدام رنگ و فر می شود یعنی مکرر در برابر مواد شیمیایی قرار می گیرد که باعث می شود موها خشک و شکننده شوند. در واقع کراتین مو از بین رفته است.

 

 

  
نویسنده : مرکز کراتینه مو آرامیتا ; ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/٢٥

همزمان با کراتینه کردن می شود مو ها را رنگ کرد؟

همزمان با کراتینه کردن می شود مو ها را رنگ کرد؟

در صورتی که آسیب دیدگی موهای -استفاده بی رویه از مواد شیمایی -شما خیلی زیاد نباشد و امکان رنگ کردن مو وجود داشته باشد ، می توانید قبل از کراتینه در همان روزی که کراتینه می کنید موهایتان را رنگ کنید. فقط باید یک نکته را در نظر داشته باشید که کراتینه برزیلی پس از اتو شدن مو ، باعث می شود که موها کمی روشنتر شوند. بنابر این برای داشتن رنگ دلخواهتان ، باید موها را کمی تیره تر کنید تا بعد از روشن تر شدن در اثر کراتینه ، به رنگ موی دلخواهتان برسید

  
نویسنده : مرکز کراتینه مو آرامیتا ; ساعت ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱۱

کراتینه برزیلی - موهای کوتاه

کراتینه مو برای موهای کوتاه را مشاهده می کنید.

کراتینه برزیلی مو ارمیتا
کراتینه برزیلی مو برای موهای کوتاه

تلفن تماس :22384694

  
نویسنده : مرکز کراتینه مو آرامیتا ; ساعت ٤:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۸

صافی مو های فر

 موهای کاملا فر که با استفاده از بهترین مواد صاف مو بصورت دایم صاف شده.(صافی ژاپنی) ارایشگاه آرمیتا تنهاترین مرکز کراتینه مو در کشور تحت لیسانس کشور مالزی می باشد. 

کراتینه مو
صافی مو فر - صافی ژاپنی آرمیتا
  
نویسنده : مرکز کراتینه مو آرامیتا ; ساعت ٢:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۳